TONER DOLUMDAKİ İNCELİKLER


TONER DOLUMDAKİ İNCELİKLER

Piyasa da o kadar çok toner dolum hizmeti veren firma yada kişi var ki inanılmaz fazla. Ama gelin görün ki bunların çoğu kulaktan dolma veya işinin ehli olmayan insanlar. Üstelik gerekli altyapıya da sahip değiller. Sanki toner dolum deyince herkesin bildiği çok kolay bir işmiş gibi. Hali ile bu aşamada bir çok toner dolum müşterisi sorun yaşıyor ve toner dolumun soğuyor.

Peki ne olur toner dolum olmazsa;

Her şeyden önce toner dolum için örnek 30TL harcarsanız aynı tonerin hele de orijinalini almak isterseniz 150TL olacaktır. Yani size beş katı maliyet doğacaktır. Peki bu para nereye gider. Bu para yurtdışına bizim cebimizden gidecektir. Yani ülke ekonomisine zarar demektir.

Peki toner dolum sorunlarına nasıl yaklaşılmalı?

Cevap çok basit, toner dolumunun da anlayan insanlara bu işi yaptırmak zorundasınız. Öyle ki Gebze Kartuş Toner gibi kurumsal firmalar garantili toner dolumu ve en az orijinal toner kadar çıktı garantisi veriyorlar. İşte böyle firmalara iş yaptırırsanız hali ile size çok şey katacaktır. Sizin toneriniz daha kaliteli ve daha verimi olacaktır. Gebze Kartuş Toner size toner dolum konusunda %101 garanti sunmaktadır. Evet yanlış okumadınız yüzde yüz  bir yani hata payını sıfıra indiriyor. Eğer hatalı bir toner dolum hizmeti olursa size garanti kapsamında yardımcı oluyor. Ve kendi ekibi o toneri yerinden alarak tekrar size geri sağlam bir şekilde teslim ediyor.

Toner dolum yapmak zor mudur diye düşünebilirsiniz. Aslında hayır hiçte zor değil bir tornavida ile yapabilirsiniz demek isterdim ama ne yazık ki bu işinde ustası olmak lazım. Nasıl ki bir fayans ustası varsa yada bir boyacı ustası varsa, toner dolum için de toner dolum  ustası vardır. Öyle ki toner dolum ustası daha fazla bilinmesi gerekiyor. Sebebi ise gerek sağlık gerekse işlem açısından sizlere fayda sağlayacak bir oluşumdur.

Toner dolum  kendiniz yaparsanız size ne gibi eksileri olur. Her ne kadar işin kalitesiz çıktı yada az çıktı gibi vurgulasak ta aslında en büyük olay sizin sağlığınıza vereceği zarardır. Toner dolumu uzman ellerde olmazsa toner tozu sizi hasta edebilir ve sağlığınıza ciddi zararlar verebilir. Kesinlikle toner dolumun da uzman arkadaşlara işlem yaptırın rahat edin. Orijinal toner kalitesinde toner dolum hizmeti için Gebze Kartuş Toner size yeter.

Gebze Kartuş Toner

Gebze Toner

Gebze Toner dolum