Kartuş Dolum

Kartuş Dolum

Kartuş Dolumu Nedir? 

Bilinenin aksine, kullanmakta olduğumuz mürekkep püskürtmeli yazıcıların kartuş hazneleri boşaldığında, yani kartuş bittiğinde eski kartuşu atıp, yenisini satın almak zorunda değilsiniz. Üretici firmalar ticari kaygılarla aksini iddia etse de, yazıcınızın kartuşu ehil ellerde orjinali kalitesinde doldurulabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir. 

Kartuş dolumunda önyargıların oluşmasına neden olan iki faktörden birisi, üretici firmaların orjinal kartuş satmak amacıyla tüketiciyi yanlış yönlendirmeleri, ikincisi de konu üzerine hiçbir bilgisi ve deneyimi olmayan korsan dolumcuların yaptıkları, sonu çoğunlukla hüsranla sona eren yanlış uygulamalardır. 

Kullanmakta olduğumuz kartuş mürekkeplerinin kimyasalları her marka ve model için farklıdır. Bu farklılıklar gözetilerek, gerekli olan ekipman ve profesyonelce yapılırsa gönül rahatlığı ile biten kartuşunuza dolum yapmak tercih edilebilir. 

Elektronik aksamları zarar görmeden kartuşlarınızı 3-4 kere dolum yaptırabilir, hatta kullanılamaz kartuşlar için yenileme işlemi yaptırabilirsiniz. Hizmetlerimiziden yararlanabilmek için bize ulaşın...

Gebze Kartuş Toner

Gebze Toner

Gebze Toner dolum